Lezersrecensie
gsm
Ja, ik denk dat dit als tittel, gsm, beter had geweest. Wel mijn idee.
De kaft. Sorry, maar heeft niets te maken met het verhaal. Ook niet dadelijk de kaft die aanzet tot kopen.
Ik heb de indruk dat Luc minder goed is wanneer hij een pamflet , een thema beschrijft uit de samenleving, schrift in thriller vorm. Ik denk dan aan de donkere maan en macht.
Dit verhaal is een echte politieroman is veel beter.
Hij begint met een samengestelde zin van 46 woorden. Ook de tweede zin,22 woorden Vreemd. dit werd ons in het middelbaar afgeraden bij het schrijven van opstel/verhandeling. Dit vertraag en leest moeilijk. Schrijvers denk schijnbaar anders.
Verder krijgen we wel een mooi beeld van de moordenaar zonder dat men komt te weten wie hij is.
Indien dat allemaal kan met een gsm, en het kan, schuilt er wel een groot gevaar voor de gewone gebruiker.
Ook zijn de politiemensen van bloed en vlees met hun dagelijkse problemen. Denk maar aan de kanker van een vrouw van een medewerker. Mooi dat Luc dat meegeeft zonder dat het verhaal verminderd.
Besluit: Luc blijft bij Uw echte politieroman. Pamflet schrijf die onder een andere naam.