Lezersrecensie

Hartverwarmend en ontroerend


Irene Otto Irene Otto
30 mrt 2024

Wauw, wat is dit een prachtig boek. De auteur schrijft zelf in het nawoord: een mengeling van verwondering, dromen, liefde, verdriet en verbeelding. Dat is precies de sfeer van het boek: dromerig en sprookjesachtig. En dat terwijl er een burgeroorlog woedt, wat de liefde tussen de Turks-Cypriotische Defne en de Grieks-Cypriotische Kostas onmogelijk maakt.
De geschiedenis van Cyprus is stukje bij beetje verweven met de liefdesgeschiedenis van Kostas en Defne, dat maakte het voor mij heel fijn om te lezen. Ik hou ervan om op deze manier iets te leren over een stuk geschiedenis.
De hoofdpersonen ontwikkelen zichzelf en hun relatie gedurende het verhaal. En hoe de vijgenboom is verweven met het verhaal, maakt dit boek heel bijzonder. En het einde… zo prachtig en liefdevol geschreven.
Een hartverwarmend en ontroerend verhaal dat me nog wel even bijblijft.

Reacties

Meer recensies van Irene Otto

Boeken van dezelfde auteur