Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Boeiende thriller

Joyce 17 augustus 2025
Enkele weken geleden las ik ‘Campinggasten’, wat gezien kan worden als de voorloper van dit boek. Al heb ik gemerkt dat je ze ook geheel zelfstandig kunt lezen. In het “1e deel” komt Rosie (het hoofdpersonage van dit boek) pas halverwege het verhaal aan bod en dan ook nog voor een klein gedeelte. Dit boek is juist geschreven op basis van het leven van Rosie.

Dit boek vond ik direct heel interessant, want vrij snel verdwijnt Rosie haar vader. Wat is er met hem gebeurd en zien we hem nog? Liz Ouwens heeft er voor gekozen om elke keer kleine snippers van het leven van Rosie in Bergen aan Zee te belichten, zowel in het heden als het verleden, om zo tot de oplossing van haar vaders zaak te komen.

Maar door ook in het verleden te duiken, lost Rosie niet alleen de verdwijning van haar vader op. Ook leert ze zelf een belangrijk punt uit haar verleden. Door zo beide tijdsperiodes van Rosie haar leven te laten zien, wordt dit personage zorgvuldig een diepe laag gegeven. Je leeft daardoor extra mee en hoopt op een goede afloop.

In dit boek vond ik het politiewerk van Rosie iets minder op de voorgrond staan, maar dat snap ik ook wel. Het kwam allemaal te dichtbij, het werd te persoonlijk.

Een sterke thriller, die je van begin tot eind geboeid houdt!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Joyce

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.