Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Even terug in de tijd met Ginevra

Joyce V. 24 februari 2020
Ik ben fan van de historische romans geschreven door Simone van der Vlugt. Een lesje geschiedenis zonder dat het saai is. Door het gedetailleerd omschreven verhaal over Ginevra waan ik mij even terug in de tijd. Ik wás in het mooie Italië van toen, tijdens de geheime afspraakjes tussen Ginevra en Antonio. En de details over de pest lieten mij huiveren. Prachtig verhaal met een kern van waarheid. Het boek is niet zo dik en leest dus in een rap tempo uit. Wel moet ik er bij zeggen dat ik dit boek niet het beste werk van Simone van der Vlugt vind maar desalniettemin heb ik er wel van genoten.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Joyce V.

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.