Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Malle wereld

Liesbethdenh 04 november 2024
Het boek viel me mee. Mijn verwachtingen lagen lager. Er zitten een paar mooie passages in. Onder andere het uitje met de hasjhandelaar, Bibi en de demente moeder van Bibi.

Het is een malle wereld waarin je al lezend verzeild raakt. Ongelimiteerd eten en vooral drinken. Veel geld, veel luxe, veel bizarre activiteiten. Ik wist niet dat mensen zoveel konden drinken. Hoe het allemaal werkt in de hasjwereld, is voor mij niet te volgen. Veel namen, veel personen. Erg uitgewerkt zijn de personages niet. Het blijft oppervlakkig. Wel een mildere wereld dan de huidige drugshandel.

De omslagfoto vind ik wat vreemd. Verwijst denk ik naar de drugshandel met Marokko.


Reageer op deze recensie

Meer recensies van Liesbethdenh

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.