Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig

maartjeleest 02 januari 2020
De wensmuur is een prachtig eenentwintigste-eeuws sprookje. Mia Sheridan heeft een prachtige, bijna poëtische schrijfstijl. Het boek zit vol met prachtig gevormde zinnen, waarvan je er sommige meerdere keren wilt lezen om zich volledig tot je op te kunnen nemen.
De gevoelens van de personages komen keihard binnen en je leeft volkomen met ze mee.
De subtiele verwerking van Belle en het Beest vond ik prachtig en maakte het verhaal bijzonder. De liefde, de hoop, de zelfmedelijden en het eindeloze schuldgevoel voel je binnen komen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van maartjeleest

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'