Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Knappe feelgood met veel personages

Maxime Lokhorst 29 april 2024
Een dag om nooit te vergeten, het nieuwe boek van Queen of Feelgood Jill Mansell.

In dit verhaal lopen meerdere verhaallijnen door elkaar heen. Zo lees je over Lottie en Max die elkaar na 15 jaar weer terug zien. Over Peter en Ruby die na een geheim nooit meer dezelfde relatie hebben. En zo zijn er nog meer karakters.

Heerlijk boek, korte hoofdstukken, wisselende POV’s. Het verhaal ontwikkeld zich snel en af en toe moest ik even graven over wie ik ook al weer las en wat zijn of haar geschiedenis is. Ondanks de vele -personages leest het boek makkelijk weg. Je klapt het met een goed gevoel weer dicht en hij staat prachtig in de boekenkast.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Maxime Lokhorst