Lezersrecensie
het super cool dat ze in honden kunnen veranderen en dat gaat niet altijd even goed.
De oma van Nelson & Kenny heeft een hondenarmband gemaakt. Nelson en Kenny mogen die alleen gebruiken in een noodgeval. Want als je er op drukt moet je denken aan een hond en dan verander je in die hond bijv in een poedel met allemaal krullen.
Tijdens het oefenen komen ze Noodle de hond tegen. Hij is achtergelaten door zijn baasjes die zijn verhuisd. Ze besluiten Noodle mee te nemen naar huis. Maar de volgende dag is Noodle verdwenen. En er zijn bij klasgenoten meer huisdieren verdwenen zoals Pluisje de kat, Moppie de hond, een paard van Constantijn en nog een Lama met kleren aan.
Nelson & Kenny gaan opzoek naar deze dieren.
Dit is een erg leuk boek. Het is met allemaal schattige honden. Noodle en Moppie vind ik de schattigste.
Ik vind het super cool dat ze in honden kunnen veranderen en dat gaat niet altijd even goed. Wat dan weer erg grappig is.
De tekeningen passen goed bij het verhaal. Ik lees altijd eerst de tekst en kijk daarna naar de plaatjes. Dat was precies hetzelfde als ik in mijn hoofd had bedacht.
Dit is een heel fijn boek als je een grappig boek wil en je snel kan lezen. En als je van honden, Ninja’s en een beetje magie houdt. Ik vond het echt super leuk.
Pip, 7 jaar