Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Weer een super leuk en spannend avontuur

In het tweede boek gaat Torre weer in de vakantie logeren bij zijn oom Fons. Torre en Fons gaan met een tentje kamperen in het bos. Maar het gaat opeens heel hard regenen. Als ze de volgende dag wakker worden en verder willen gaan wandelen om een nieuwe plek te zoeken, zijn er overal beekjes ontstaan waar ze doorheen moeten. Maar bij de 2e beek gaat het niet goed Fons komt er niet doorheen en heeft heel veel pijn in zijn been en lijkt wel gebroken. Gelukkig lukt het Torre om Fons in de tent te krijgen en gaat Torre op zoek naar hulp. Hulp van het aardvolk.
Maar er is zoveel modder en lawine en de tocht gaat niet heel makkelijk, zal Torre het aardvolk kunnen vinden en ook zijn oom kunnen helpen?

Dit was weer een heel leuk en ook spannend boek van Torre. Natneus is er natuurlijk ook weer bij. Natneus is groter geworden en vind ik nog steeds erg grappig en schattig. Soms vond ik de tocht wel iets te lang duren voordat er weer wat gebeurde.
Ook zijn er nieuwe personen in het boek. Zoals Vosse de vergeetachtige zus van de oude Norf. De tas van Vosse daar mag niemand in kijken. Vosse slingert haar tas altijd hoog in de boom zodat beren hem niet kunnen pakken.
En Aira is een meisje die Torre tegenkomt als hij opzoek is naar het aardvolk. Aira vond ik ook heel leuk, ik hoop dat ze in deel 3 er ook weer bij is.
De tekeningen in het boek zijn super mooi.
Het is weer een super leuk en spannend avontuur, ik kan niet wachten tot het volgende deel.

Pip, 9 jaar

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Melissa | Moeder en dochters lezen

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.