Lezersrecensie

december in het strandhuis


missp_her_books_read missp_her_books_read
5 apr 2023

Nora en Roger werken samen, maar hebben toch heel andere achtergronden, ideeën en kledings keuzes. De ene irriteert zich en de andere doet lekker wat ze wil. Roger zijn moeder wil hem aan de vrouw, een goede vrouw uit de juiste kringen met een mooie bankrekening. Gelukkig is oma de reddende kerstengel en komt met een prachtig cadeau dat Nora en Roger bij elkaar brengt. Maar gaat dit lukken en blijven?
Het verhaal begon heel leuk en hedendaags, maar gaandeweg komt een een andere schrijfbenadering ingeslopen dat erg richting romantische historische feelgood gaat. Dit klopte niet zo met de personages en de verhaallijn. Het werd plots te braaf tot zelfs zedig. Wel jammer, want het had zeker potentieel.
Wel mooi was de connectie tussen de twee rond het inrichten van het huis en dat er naar elkaar geluisterd werd.
Kerstsfeer was juist voldoende aanwezig , alsook de liefelijke romantiek .
Daar ik al eerdere verhalen van Dani van Doorn heb gelezen, kijk ik toch erg uit naar de volgende verhalen in deze reeks.

2,5 ster

@missp_her_books_read

Reacties

Meer recensies van missp_her_books_read

Boeken van dezelfde auteur