Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Veel liefde voor Hildeke.

monica 14 december 2022
Dit prachtige boek heb ik gewonnen op Hebban.Lieve Joris is de schrijfster van dit boek,haar schrijfstijl leest erg prettig met mooie zinspeling en het zachte Belgische accent dat maakt dat het een onvergetelijk verhaal is.Heel ontroerend hoe haar familie ieder op zijn eigen manier met Hildeke omgaat.Wanneer Lieve Joris verteld over haar thuis bij haar vader en de poes is het net alsof je naast haar zit aan de keukentafel,zo levensecht.Bijzonder mooi!
Ik ben nu ook heel benieuwd naar haar vorige boek "Terug naar Neerpelt".dat wil ik ook graag lezen.Volgens de recensie's ook heel mooi.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van monica

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.