Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Incognito

Ga je mee op een missie… zag de banner op Hebban voorbij komen, waarmee Uitgeverij Ambos Anthos vroeg of je er klaar voor was! Spannend, want wat hield dit in.

Even een twijfel of ik mij wel moest laten verleiden om mee te gaan op deze geheime missie!

Voor de eerste keer lees ik een boek over spionage. Tot nu toe zijn geheim agenten alleen in beeld gekomen via films, zoals natuurlijk James Bond en o.a. Homeland.

In alias Emma ‘leren’ wij Emma kennen. Ooit vluchtte haar Russische moeder naar Londen; ze was destijds zwanger van Emma.

In het boek komen wij via terugblik er achter hoe Emma bij de geheime dienst is terecht gekomen. Het verhaal draait echter vooral om haar missie om de Rus Michael Primalov uit handen van de Russen te houden.

Ben ik om na het lezen van mijn eerste spionage boek? Het verhaal leest vlot en soms zit je op het puntje van je stoel, maar tegelijk komen er zo nu en dan stukjes voorbij die de vaart verminderen.

Al met al heb ik geen spijt dat ik met Emma mee gegaan ben op haar missie. Een hele leuke actie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Monique Lucia Alexander

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.