Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Goh, toen al.

Rudi (Culemborg) 04 januari 2025
Hij zag het toen al, Gerrit Komrij.
Fijn geschreven, des Komrijs.
Met bloedirritante tweets van de uitgever voorafgaand aan elk hoofdstuk (van twee bladzijden, dat hoofdstuk dus want een tweet was toen nog 140 tekens, of toch al 280, of was er geen limiet meer, geen idee hoe het nu in 2024 is).
Gekocht voor een euro bij de oud katholieke kerk, gaat nu (wederom) naar de inbrengwinkel.
Onderhoudend.
Diverterend.
Feest, nou ja, der herkenning.
100% Vermaak.
Gewoon kopen als u het ergens in een doos ziet staan ( met de rug naar boven, dus staan, niet liggen).

En dan vul ik de tekst aan tot honderd woorden en klaar is de receptie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rudi (Culemborg)

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.