Lezersrecensie
Mijn nieuwe favoriete YA Fantasy
Vorig jaar heb ik Hotel Magnifique gelezen van Emily J. Taylor en dit was 1 van mijn favorite boeken die ik heb gelezen in 2024. Dus toen ik zag dat Emily met een nieuw boek kwam kon ik niet wachten deze te lezen!
En ook dit boek stelde niet teleur! Het is tot nu toe ook al mijn favoriete YA Fantasy van dit jaar. En denk zomaar dat deze in mijn top 5 favoriete boeken aan het eind van het jaar gaat eindigen!
In het boek volgen we Maeve, de dochter van een moordenaar. De wereld waarin zij leeft heeft verschillende paralellen en vroeger kon je heen en weer reizen via de deuren. 7 jaar geleden werd 1 van de werelden verwoest door een alles vernietigende en giftige plant. Om de andere werelden te redden werden de deuren in brand gezet. De vader van Maeve kreeg hiervan de schuld.
Nu kunnen alleen de Otherwhere koeriers reizen tussen de werelden voor het bezorgen van de post. Maeve ontvangt een brief van een 'oude vriend' die bweert dat haar vader onschuldig is. Om de waarheid te achterhalen gaat ze in de leer op de Otherwhere Post academie waar ze de kunst van Scriptomantie moet leren, terwijl ze ondertussen haar identeit verborgen probeert te houden. Ze neemt de naam en identeit van iemand anders aan en wordt aangenomen. Op de school probeert ze het mysterie te ontrafelen, maar wie zijn haar vrienden en wie zijn haar vijanden?
En dan is daar nog Tristan, de mysterieuze einzelgänger, die ook nog eens de zoon is van de directeur van de school. Hij heeft meteen door dat Maeve niet de hele waarheid vertelt, en probeert haar vertrouwen te winnen. Zelf heeft hij ook geheimen, kunnen ze elkaar vertrouwen? Vinden ze de onbekende 'oude vriend'? Komen ze achter de waarheid van Maeve's vader?
De worldbuilding, de karakters, het verhaal, de spanning, een fantasy die zich afspeelt op een academie, wat wil je nog meer?! Lees het nu in The Otherwhere post!
1
Reageer op deze recensie