Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Weinig verrassend

Theo Broekman 25 maart 2020
Het boek heeft een lange aanloop nodig van gebeurtenissen die er eigenlijk niet echt toe doen. Na deze lange aanloop wint het boek aan kracht en wordt het echt wel spannend. Al met al vind ik het verhaal wat aan de magere kant. Het boek is onderhoudend, maar ook niet heel veel meer. Vandaar maar 3 sterren. Die waardering is overigens net zo mager als het verhaal zelf, zeker als ik het vergelijk met de sterren die anderen aan het boek geven.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Theo Broekman

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.