Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig historisch boek

Tiany02 18 januari 2025
Een interessant maar vrij zwaar verhaal vond ik. Door de vele moeilijke namen van personages en plaatsen, en de tijdsprongen, en omdat sommige hoofdstukken vrij lang waren werd het soms een beetje verwarrend. Gelukkig stond er achter in het boek een lijst van personages, plaatsen, namen, begrippen en feiten, zodat ik steeds terug kon volgen als ik even niet meer wist wie of wat.
Spannende geschiedenis betreffende Sabina, een sterke vrouw, die het niet al te simpel had tijdens haar leven met haar “echtgenoot” Hadrianus. Ze is een dame met een plan als haar beschermeling, en troonopvolger, Fuscus zijn leven in gevaar komt, en ze hem hier voor zal waarschuwen, dit met steun van haar slaven en tweeling Philomena en Alexander. Er gebeurt zoveel in dit prachtige boek, heerlijk om te lezen in deze donkere en koude dagen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Tiany02