Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een realistische feelgood

Verelien 28 april 2025
Wat een heerlijk en realistisch boek. Het is grappig, flirterig, herkenbaar, soms frustrerend en zeker ook ongemakkelijk.

In dit boek volg je de alleenstaande werkende moeder Lisa Darling. Je ervaart haar struggles om alle ballen in de lucht te houden, te dealen met haar tienerzoon, haar menopauze klachten en alle emoties die daar bij horen. Naar mijn mening is dit op een realistische manier beschreven. Het wordt niet mooier gemaakt dan het is. Je ervaart de druk, de chaos, het ongemak, de frustratie en de schaamte dat je niet goed genoeg bent, maar ook de ontkenning, het flirten, de verliefdheid en de vriendschappen.

Naast dat het ongemak en de frustratie soms van de bladzijdes afspringt, is het boek ook vol humor en sexy spanningen. De mmc vond ik echt ontzettend leuk en in mijn hoofd heel sexy. En de manier hoe hij Lisa steeds bij haar achternaam noemde was echt genieten.

Het boek heeft korte hoofdstukken en sommige beginnen met een to do list. Wat ik een erg leuke toevoeging vond. Er zit ook genoeg diepgang in het boek. Je volgt Lisa zo goed in het boek dat je ook de groei goed ziet die ze, gelukkig, doormaakt.

Er zaten gedurende het boek licht spicy scenes in, maar vaak niet mega gedetailleerd dus ik zou zeggen paprika/1 hete peper. De scenes waren wel goed gedoseerd door het boek heen. Genoeg om je tevreden te houden tot het moment supreme.

Het was gewoon een heerlijke feelgood waar ik ontzettend van genoten heb. Ik genoot van alle verschillende emoties die het opriep en heb ook een paar traantjes gelaten. En ja het gaf me zeker Bridget Jones vibes!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Verelien