Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Niet-standaardthriller

Annabee 13 oktober 2021
Van spanning en spektakel moet 'De Zilverweg' het niet hebben. Het is de sfeer die het hem doet, die naargeestig is en onder je huid kruipt. Je proeft dat er iets heel erg mis is, maar wat precies? De wanhoop van een vader die bij nacht en ontij blíjft zoeken naar zijn verdwenen dochter spat van de bladzijden.

Een knap geschreven niet-standaardthriller.
Dat er maar vele in soortgelijke stijl mogen volgen, hetzij van Stina Jackson, hetzij van andere auteurs. De gevoelige snaar raken, de lezer boeien, zonder er scènes met mateloos geweld voor nodig te hebben, getuigt van vakmanschap.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Annabee

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.