Lezersrecensie

Fijne, zomerse feelgood


Booksandlemoncake Booksandlemoncake
20 mrt 2022

Amber en Lachlan zijn al hun levenlang vrienden na beide in hetzelfde pleeggezin terecht te zijn gekomen. Amber heeft echter een geheim: ze is verliefd op Lachlan, een echte rokkenjager.
.
Het koste even om in het verhaal te komen. Het was mij niet direct duidelijk, dat er meerdere perspectieven waren. Veel meer! In het begin wennen, daarna leest het prettig. Je leest over veel personages hun kant, waardoor het niet eenzijdig wordt. Wel maakt dit het soms wat onduidelijk, juist omdat het niet heel duidelijk wordt aangegeven als een perspectief wisselt.
.
Mansells schrijfstijl is prettig en leest vlot. Haar personages zijn geloofwaardig en ook de situaties voelen echt aan. Toch miste ik iets. Het verhaal kabbelde voort en was erg voorspelbaar. Voor een zomerse feelgood niet erg, vandaar ook drie sterren.

Reacties

Meer recensies van Booksandlemoncake

Boeken van dezelfde auteur