Lezersrecensie
Voorspelbaar maar toch onwijs leuk!
Gavin is professioneel honkbalspeler en ook buiten het veld lijkt hij het goed voor elkaar te hebben. Hij is getrouwd met Thea en samen hebben zij een tweeling, twee meisjes. Als na het winnen van een belangrijk sportmoment blijkt, dat Thea al drie jaar het "faked" in de slaapkamer, is Gavins trots gekrenkt en vertrekt hij. Thea wil haar leven terug en scheiden. Gavin wil echter nog niet opgeven, hij houdt namelijk zielsveel van Thea. Verward en radeloos vindt hij hulp bij de "Bromance Bookclub". Regel één? Je praat niet over de boekenclub.
Gavin is een heerlijk personage waar je wel van moet houden. Het feit dat hij zo stapelverliefd op zijn vrouw is, maakt hem alleen maar nog leuker! Adams heeft hier een onwijs goed karakter neergezet. De mannen, die hem helpen, behoren allemaal tot de top. Allemaal hebben zij zo hun redenen om bij deze boekenclub te horen. Het is soms wat clichématig, maar hé! Ik verwacht ook niets anders. In het begin vond ik Thea stijf, maar achter haar "faken" gaat zo veel meer schuil. En het is niet Thea die dat opmerkt, maar de boekenclub. Puntje voor de mannen!
Het verhaal is levendig geschreven, en ook het boek dat behandelt wordt, past precies in het verhaal. De karakterontwikkelingen zijn goed en heel geloofwaardig. Al met al een heerlijke feelgood, deze keer vanuit een radeloze man! Aanrader!