Lezersrecensie

Verboden spel, een mooie afsluiter van een fantastische serie!


Bookstagram_ilona Bookstagram_ilona
4 apr 2026

Verboden spel’ is het derde, maar helaas ook laatste deel in de Kasteelsuite-serie. Een serie waar ik als proeflezer vanaf het begin bij betrokken ben geweest en die echt in mijn hart is gaan zitten dankzij de verhaallijnen, de personages en natuurlijk het prachtige kasteel. Ook dit deel is weer genieten en staat garant voor een paar heerlijke leesuurtjes!

Waar het in deel 1 en 2 vooral draaide om Lise en Ayden, met Nicolet meer op de achtergrond,, is het nu vooral haar beurt! De spanning en spicy momenten zijn in dit deel minder aanwezig, maar waarin dit verhaal vooral opvalt is de emotionele diepgang, de achtergrondverhalen van Nicolet en Laurent en hoe dit alles ervoor zorgt dat ze een diepe connectie bij elkaar vinden.

Nicolet is een gedreven, enthousiaste en pittige vrouw die weet wat ze wil, maar onder die sterke buitenkant schuilt kwetsbaarheid, verlangen naar de liefde en een zachte kant die steeds meer naar boven wil komen. Gedurende het verhaal maakt ze een mooie ontwikkeling door en krijgen we steeds meer de ‘echte’ Nicolet te zien.
Laurent vond ik maar een zelfingenomen en irritante man, maar ook hij heeft een aangrijpend en verdrietig verhaal. Hij heeft het niet makkelijk, maar wil er alles voor doen om iedereen goed te kunnen helpen…alleen is zichzelf daarin een beetje kwijtgeraakt. Samen hebben Nicolet en Laurent elkaar nodig en halen ze het beste in elkaar naar boven… hun chemie is echt heerlijk om te lezen!

Als je nog niet met deze serie bent begonnen, is het wel aan te raden om met het eerste deel (Verleidelijk spel) te starten, dit om er vanaf het begin bij te zijn, de mooie ontwikkeling van de personages goed te kunnen volgen en om je gewoon heerlijk te laten onderdompelen in de Kasteelsuite- serie!

4,5*

Reacties

Meer recensies van Bookstagram_ilona

Boeken van dezelfde auteur