Lezersrecensie
Een happy end
‘Een happy end’ dat willen we allemaal wel maar of dit boek ook een happy end krijgt, dat is de vraag. De cover alleen al spreekt mij enorm aan! De zachte kleurtjes met een simpele, maar sprekende illustratie, zorgt er voor dat ik een feelgood vibe krijg.
Het verhaal gaat over Karo Lowe, zij is een YA-auteur en gelooft in een sprookjesachtige liefde. Maar haar tegenpool, Love Sandström, staat met beide benen op de grond en moet niets van deze romantiek hebben. Hij schrijft literaire romans en geen romantische sprookjes. Alleen worden ze door een bepaalde situatie gedwongen om samen te werken. En laat dat nou niet helemaal goed gaan, want ze zijn zo verschillend als het maar kan. Hoe meer ze samenwerken, hoe beter ze elkaar leren kennen en hoe meer ze naar elkaar toe groeien. Is er dan toch romantiek in de lucht te vinden? Alleen hun happy end lijkt ver te zoeken zijn.
O wat een heerlijk verhaal is dit. Het is zo een boek, waarbij je gaat dromen en lachen. Hier en daar zit een verrassende wending in het verhaal, waardoor je het boek niet wilt wegleggen. De tropes: grumpy x sunshine en forced proximity, zijn ook heerlijk. De schrijfstijl deed mij denken aan die van Emily Henry, levendig, gezellig, maar wel realistisch. Ook is er genoeg humor in het boek te vinden. Omdat je het verhaal vanuit Karo Lowe leest, in ik-perspectief, krijg je meer een band met haar. Je voelt helemaal met haar mee en begrijpt haar gedachtes en gevoelens hiervoor beter. Kortom: een echte aanrader voor de romantische feelgood lezer.
‘Een happy end’ is het eerste deel in de ‘Liefde tussen de regels’-serie, geschreven door de Noorse auteur Anna Louise Morseth! En ik kijk ontzettend uit naar de rest.
4.0★