Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lekker vlot geschreven.

GittavanMil 14 december 2024
Ik mocht dit boek lezen dankzij de verhalenfabriek. Het verhaal speelt zich af in de 19e eeuw. Het is de tijd dat vrouwen niet veel mochten. Lady Cordelia moet trouwen van haar broer. Maar daar heeft ze helemaal geen zin in. Toch gaat ze overstag en sluit een verstandshuwelijk met Philip, een baron. Als Cordelia de halfbroer van Philip ontmoet, inspecteur Cedric weet ze niet wat haar overkomt. Cordelia en Cedric werken samen aan een politiezaak, en Cordelia komt erachter dat ze Cedric wel erg leuk vindt. De schrijfster heeft zich goed ingelezen in deze periode. Het verhaal is leuk geschreven, met diverse plotwists. Echt een aanrader!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van GittavanMil

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.