Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lekker vlot geschreven.

GittavanMil 14 december 2024
Ik mocht dit boek lezen dankzij de verhalenfabriek. Het verhaal speelt zich af in de 19e eeuw. Het is de tijd dat vrouwen niet veel mochten. Lady Cordelia moet trouwen van haar broer. Maar daar heeft ze helemaal geen zin in. Toch gaat ze overstag en sluit een verstandshuwelijk met Philip, een baron. Als Cordelia de halfbroer van Philip ontmoet, inspecteur Cedric weet ze niet wat haar overkomt. Cordelia en Cedric werken samen aan een politiezaak, en Cordelia komt erachter dat ze Cedric wel erg leuk vindt. De schrijfster heeft zich goed ingelezen in deze periode. Het verhaal is leuk geschreven, met diverse plotwists. Echt een aanrader!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van GittavanMil

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.