Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fantastische thriller

Henk Dröge 04 februari 2025
Ik had al een ander boek van Charlotte link gelezen maar eigenlijk had ik dus met "Leugenaar" moeten beginnen. Wel bijzonder dat een Duitse schrijfster boeken schrijft die zich in (mijn geliefde) Yorkshire afspelen.
Ik zag er van tevoren wel iets tegenop; wat een dikke pil. Maar... gelukkig viel dat heel erg mee. Het boek leest vlot door. Charlotte Link beschikt over een zeer helder taalgebruik. De dialogen zijn goed en gemakkelijk te lezen. Bij veel thrillers heb je vaak halverwege al wie de gemene moordenaar is, maar in dit boek word je ver in het verhaal prachtig op het verkeerde been gezet. Ik ga de andere boeken van Charlotte Link ook zeker lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Henk Dröge

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.