Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Originele kennismaking voor kinderen met het Rijksmuseum

Irene 01 februari 2020
Een hele leuke manier voor jonge(re) kinderen om kennis te maken met het Rijksmuseum. Pim en Pom bekijken allerlei bekende schilderijen die in het museum hangen terwijl ze op zoek zijn naar de Gouden Leeuw. Ze benoemen wat ze zien en gaan in gesprek met de dieren op de schilderijen. Leuk dat de focus van de schilderwerken op andere punten wordt gelegd dan wat het grootst is afgebeeld op het schilderij. Favoriet blijft toch wel het poppenhuis van Petronella en Fiep zelf.
Daarnaast zijn bij alle schilderijen weetjes te lezen over het betreffende kunstwerk. Leuk verhaal, maar ook leuk informatief gemaakt voor kinderen. De extra informatie qua jaartallen en schilders achterin het boek maken het wat mij betreft compleet.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Irene

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.