Lezersrecensie

leuke bundel


Jaimy Smeets Jaimy Smeets
22 mrt 2022

Bedankt Books & Butterflies voor het recensie-exemplaar van de verhalenbundel In de sterren geschreven.

Geloof jij in toeval? Of het lot? Wat als het altijd zo al had moeten zijn? In deze nieuwe bundel vind je vijf kortverhalen van vijf verschillende auteurs. Van een waarzegster op de kerstmis tot een bijzondere ontmoeting tijdens het dansen… Sommige dingen staan nu eenmaal in de sterren geschreven!

Een talentenjacht: voor velen een hoop op hun grote doorbraak. Daphne heeft echter geen hoop, zij weet namelijk zeker dat zij de nieuwe ster gaat worden!
In de sterren geschreven van Eveline Heijnen is verrassend, grappig en origineel.

In drieëntwintig sterren van Britt van der Jagt verwacht Yasmin niet veel van de gezinsvakantie naar de camping, maar je weet nooit wanneer het de laatste zal zijn dus ze maakt er het beste van. Totdat ze de plaatselijke disco ontdekt..
luchtig, leuk verhaal met een vleugje romantiek.

Gilles is niet op zoek naar de liefde. Maar zijn we het stiekem niet gewoon allemaal wél?
Toch heeft hij de hoop op gegeven, de ware is er voor hem niet. Ookal zei de waarzegster daar tien jaar geleden iets anders over..
Madame Vérité van Cecile Koops voelt levensecht, is liefdevol en heeft een happy end.

Caro wilt niets liever dan dansen en hoewel ze zeker niet slecht is, komt ze niet helemaal mee in de groep. Ze zit in dubio: haar droom opgeven, of blijven dansen hoewel het haar niet gelukkig lijkt te maken.
Claudia Vanzegbroeck laat met Dansen voor je leven zien dat je met de juiste mensen om je heen, meer bereikt in het leven maar dat het belangrijkste is: vertrouwen hebben in jezelf.

Horoscopen, kennisquizjes en meer van die onzin, wie gelooft daar nou in?
Veronica zeker niet! Maar wat als het onwaarschijnlijke na lange tijd toch gebeurt?
Geloof jij dan nog in toeval?
Oordeel zelf in Scherven brengen geluk, een vlot verhaal van Chloe Verbeek.

In de sterren geschreven bevat vijf verschillende verhalen van vijf verschillende auteurs die allemaal op eigen wijze meant to be zijn.
Leuke korte verhaaltjes om te lezen voor het slapen gaan, gegarandeerd dat je mooi droomt! Of om je dag mee te beginnen, een portie geluk op de vroege morgen.
Kortom, is er altijd wel een mooi momentje om een mooi verhaaltje uit deze bundel te lezen

Reacties

Meer recensies van Jaimy Smeets

Boeken van dezelfde auteur