Lezersrecensie

K drama in een hotel


Joyce Joyce
1 mrt 2024

Ik heb wel eens een K Drama gekeken op Netflix, maar eigenlijk keek ik deze niet vaak. Maar na het lezen van dit boek ga ik me denk ik meer toeleggen op dit genre, want was was dit een heerlijk boek om te lezen. Ik kon maar niet stoppen en het boek was helaas zo uit.

Een van de leukste dingen van dit boek was dat Ilja zo goed heeft beschreven wat de verschillen in cultuur zijn tussen Korea en Nederland. Het was leuk om te lezen hoe dit van beide kanten werd ervaren, ook al las je het verhaal alleen uit het perspectief van Aimy. Toch had ik het idee dat ik, samen met Aimy, Dorian leerde kennen.

Een extra pluspunt van dit boek was natuurlijk dat het zich afspeelt in een hotel. Als ex-hotello kan ik daar altijd extra van genieten. Ik denk dat hier zelfs wel eens een apart verhaal in kan zitten met puur alle belevenissen in het luxe hotel. Misschien een vervolg? Ik zal niet spoileren, maar daar waar Aimy dan ook is, ze zal genoeg beleven in haar leven!

Reacties

Meer recensies van Joyce

Boeken van dezelfde auteur