Lezersrecensie

Een logé hebben is niet altijd gezellig.


leen_leest leen_leest
30 mrt 2024

Ik las ‘De logé’, een thriller geschreven door Heather Gudenkauf.

Het boek gaat over true crime schrijfster, Wylie Lark. Voor haar laatste boek trekt ze zich terug in het dorpje Burden. Daar werd in augustus 2000 een koppel in koelen bloede vermoord en geraakte een meisje vermist. Ze gaat logeren in het huis waar het drama zich afspeelde om zo hopelijk haar boek in absolute stilte te kunnen afwerken.

In eerste instantie vindt Wylie het helemaal geen probleem dat ze er ingesneeuwd geraakt. Tot ze een jongetje vindt buiten in te sneeuw. Ze neemt hem mee naar binnen en gaat op zoek naar antwoorden.

Het boek wisselt tussen heden en verleden en bouwt zo de spanning op. Langzaam maar zeker wordt er duidelijk wat er precies gebeurd is en komt alles in het heden terug samen. Het is een mysterie dat ik aanvankelijk een beetje voorspelbaar vond, maar toch zorgde de plottwist op het einde toch voor een verrassende ontknoping.

Het is geen dik boek en de korte hoofdstukjes wisselen elkaar vlotjes af. Aanrader!

Reacties

Meer recensies van leen_leest

Boeken van dezelfde auteur