Lezersrecensie

Heerlijke feelgood met een vleugje extravagantie


LezenmetAnita LezenmetAnita
14 mrt 2021

Welkom bij Hotel Flanagans

Linda woont met haar oma in het mooie Zweden. Ze heeft daar een heerlijk leven en geniet van de rust op de plek waar ze is opgegroeid.
Haar vader bezit een groot hotel in Londen wat al een tijdje niet zo heel lekker meer loopt.
Dan word haar vader ziek en nemen haar neven de regie van het hotel over, zij beheren namelijk een deel van het hotel en gaan er al vanuit dat wanneer Linda het hotel erft, ze het hotel direct afstaat aan haar neven.
Want een dame in die tijd die zoiets groots als een hotel beheerd? Dat kan natuurlijk niet!
Hoe zal Linda hiermee omgaan? Zal ze tegen haar neven in durven gaan, of kiest ze haar eigen weg? En hoe zit het eigenlijk met de liefde?

Oh, wat heb ik genoten van dit boek. De tijd waar het zit in afspeelt (jaren 50/60) is echt een heerlijke tijd om over te lezen. Ik vind het fantastisch hoe Linda het zo opneemt voor haarzelf, maar ook voor andere vrouwen die onder andere in het hotel werken.
Linda wordt neergezet als een sterke vrouw met veel wilskracht en respect voor zichzelf. Iemand die gelooft in zichzelf.
De personages zijn duidelijk omschreven en je kunt je ook goed inleven in de personages.

Het enige kritiekpunt is dat het verhaal soms wat oppervlakkig blijft en dat had wel meer uitgewerkt kunnen worden om de lezer nog meer in het boek gezogen te krijgen.

Ik verwacht stiekem dat er een vervolg gaat komen en als die komt, ga ik die zeker weten lezen!

Reacties

Meer recensies van LezenmetAnita

Boeken van dezelfde auteur