Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verdient vijf sprankelende sterren!

Mieke Schepens 17 januari 2021
Na ontvangst van het boek ben ik meteen gaan kijken welke gerechten ik zou gaan bereiden; de plaatjes alleen al doen je watertanden.

Elk recept krijgt op twee pagina’s aandacht. Een foto beslaat de linker-pagina, terwijl je op de rechterpagina kunt lezen welke ingrediënten je nodig hebt, hoe het gerecht bereid moet worden, hoe lang het ongeveer duurt en hoeveel kcal per portie geteld mogen worden.
Het is een boek met flinke afmetingen geworden.

Leuk om te zien dat de auteur op de pagina met de foto, ruimte heeft vrijgemaakt voor een persoonlijke toets.
Wouter Cornet vertelt zijn verhaal op rode pagina’s met witte letters of op witte pagina’s met rode letters; ook hier ontbreekt een foto niet.
“Ik wil graag mijn ervaringen en favoriete recepten met iedereen delen. Vandaar dit boek. Borden vol inspiratie voor heerlijke dieetgerechten en ook nog eens handige tips.”

Wat ik ook bijzonder waardeer van Wouter Cornet is dat hij dit boek niet ziet als een verplichting, maar als een hulpmiddel om een nieuwe levensstijl aan te meten waarvan je kunt blijven genieten.
“Het is namelijk de bedoeling dat je het volhoudt. Dat is het belangrijkste. En als je er voor jezelf een lijdensweg van maakt, lukt dat nooit. Iedere dieet begint bij gezond verstand!”
Deze woorden betekenen voor mij dat ik aan de slag gaan kan met deze recepten; ik heb gisteren terwijl buiten de sneeuw viel, al meteen genoten van ‘Gevulde paprika – op zijn Mexicaans’.

Achter in het boek lees je ook nog ‘De boodschap van de chef’; hier lees je over de visie van topchef Roy Kramer die de gerechten bereid heeft. Ook dat heb ik graag gelezen.

Petje af voor de auteur, de kok en de fotograaf!
Ik heb werkelijk genoten van Dieet Smakelijk en waardeer het met vijf sprankelende sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mieke Schepens

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs