Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie 1953

Puk 07 januari 2010
Helaas, ik ben niet zo enthousiast als menig ander over dit boek.
Ik sluit me aan bij Snip die de opmerking plaatste dat het toch wel erg veel van een streekroman heeft. Verder leest het wel als een trein, maar letterlijk alles wordt voor de lezer uitgekauwd.

Wat ik wel goed vond is dat de auteur de kou erg treffend weet over te brengen. Al lezend kreeg ik iedere keer weer kippenvel zodra dat koude en woeste water beschreven werd. (Zo blij dat ik lekker warm binnen zat.) Ik moet er niet aan denken om met deze buitentemperaturen 20 minuten (of langer) in het ijskoude water te liggen.

En wat ik van het einde vond, laten we het erop houden dat de auteur het zich makkelijk heeft gemaakt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Puk

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.