Lezersrecensie
spannend
Verpleegkundige Maud, werkzaam op de IC afdeling. erg begaan met haar patiënten en zeker voor een patiënt die in coma ligt en niemand weet wie hij is.
de politie weet ook geen raad en schakelen de media in: het TV programma Opsporing Verzocht.
daar komt een getuige uit die zich meld. maar voordat ze haar verhaal kan doen overlijdt ze. toeval ?
ook de op de IC afdeling bij Maud gebeurt van alles en Maud gelooft dat iemand het voorzien heeft op haar patiënt.
Het verhaal is prettig geschreven en je vliegt door de bladzijdes heen.
niet alleen het verhaal van Maud word beschreven maar ook verschillende personages eromheen waar van alles mee gebeurt en mooi in het verhaal passen.
de personages zijn aangenaam en goed uitgewerkt.
ikzelf vond het verhaal iets te laat op gang komen. ik had graag de spanning er iets eerder in. . het plot daarentegen was dan wel weer goed wat ik kenmerkend vind voor de boeken van Linda Jansma.