Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Subtiele hints

Met Kies voor hem kabbelt de lezer langzaamaan naar een van de laatste delen binnen de Full Moon-serie. Deze keer draait het om de zanger van de band met uiteraard subtiele hints naar de eerdere delen. De snippets naar het volgende bandlid in de lijn maakt het toch weer interessant en boeiend. Het lijkt dat Van Mol een oneindige doos met invalshoeken heeft. Het verveeld de lezer nog steeds niet en het blijft een naadloos geheel.
Het einde zie je niet meteen aankomen, maar de lezer zal een creatieve wending wel kunnen aanvoelen. Gegarandeerd een happy end. Eentje waarbij je naar het volgende deel gaat uitkijken.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Saskia Boree - SJM Schrijft

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.