Lezersrecensie

Een gevaarlijk kat en muis spel


sheila_hjv_inbooks sheila_hjv_inbooks
24 mrt 2022

Het privéleven van FBI-agente Mijanou Naughton is de afgelopen tijd behoorlijk veranderd, en daar voelt ze zich goed bij. Wat echter nog niet is veranderd is haar jacht op de man die haar, en zoveel anderen, ontzettend veel leed heeft aangedaan.

“Waarom verslapte zijn belangstelling voor haar niet? En waarom leefde ze nog?” Dominique De Bruyne

De seriemoordenaar Tobias Clay is nog altijd ongrijpbaar, terwijl hij ondertussen een spoor van slachtoffers achter zich laat. Tobias acht zichzelf onaantastbaar en die arrogantie, en de agenten die onvermoeibaar op hem jagen, zorgen dat hij fouten begint te maken.

Kunnen Mijanou en haar team deze gewetenloze moordenaar eindelijk stoppen, of heeft Tobias nog iets achter de hand?

Slaapmutsje van Dominique De Bruyne is het intens spannende laatste deel van de trilogie rondom de FBI-agente Mijanou Naughton en de seriemoordenaar Tobias Clay.

Naar dit vervolg van het verhaal over deze twee totaal verschillende personages heb ik ontzettend uitgekeken. Dominique De Bruyne had mij bij de eerdere boeken over Mijanou en Tobias enorm te pakken en ook nu stelt ze absoluut niet teleur. Dat is zeker knap te noemen als de verwachtingen eigenlijk best wel hooggespannen zijn, maar het verhaal en de personages denderen in volle vaart naar je toe en houden dat gedurende het gehele verhaal vol.

Dominique De Bruyne hanteert korte hoofdstukken, waarbinnen ze wisselt tussen de agente, dader(s) en slachtoffer(s). In ieder hoofdstuk gebeurt van alles en dat verslapt geen moment. Bij Mijanou kijk je ook deze keer weer mee in haar privéleven, waardoor zij en haar partner en zijn kinderen meer voor je gaan leven. Daarnaast bieden ze een klein rustpunt tussen de gruwelijkheden die de onderzoeken van de politie en de FBI bij je brengen.

Met Slaapmutsje brengt Dominique De Bruyne het einde van de trilogie over Mijanou en Tobias, maar diep in mijn hart hoop ik dat dat alleen maar voorlopig is. Want eigenlijk wil ik nog geen afscheid nemen van Mijanou, haar team, haar familie en haar vrienden.

⭐️⭐️⭐️⭐️1/2

Instagram: @sheila_hjv_inbooks

Reacties

Meer recensies van sheila_hjv_inbooks

Boeken van dezelfde auteur