Lezersrecensie

Dodenakker: iets te ongeloofwaardig


veravb veravb
15 mrt 2014

Magda, in hun huis in Italië, treft voorbereidingen om haar man Johannes te vermoorden omdat hij een affaire heeft met Caroline. Wanneer hij zich bij haar voegt, zegt hij dat de affaire over is, maar ze zet haar plan door. Naar de omgeving toe, doet ze alsof Johannes naar Rome is afgereisd. Wanneer hij niet terugkomt, doet ze aangifte van verdwijning.
Ondertussen is Lucas, de broer van Johannes ook bij het huis aangekomen om haar bij te staan in de zoektocht. Lucas is al jaar en dag verliefd op Magda. Wanneer Magda in haar waan van leugens en verdringing denkt dat Lucas Johannes is, speelt hij het spel mee. Hij laat haar denken dat hij Johannes is en neemt de plaats van zijn broer in.
Te veel leugens leiden naar nog meer leugens en naar drastische en impulsieve acties.
Dit is wel een spannend boek dat vlot leest, maar het is zeker geen actie boek.
Het feit dat iemand dermate geraakt wordt door een dood en doet alsof alles normaal is, alles verdringt en in eigen leugens gelooft, dat was er af en toe wel over waardoor het ongeloofwaardig werd.

Reacties

Meer recensies van veravb

Boeken van dezelfde auteur