Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Totaal verrast!

vero13 15 september 2020
Ohh wat heb ik genoten van dit boek!
Ik wist niet wat ik mocht verwachten, maar na enkele bladzijden, was ik meegetrokken in het verhaal. Het leest zo gemakkelijk, je leeft enorm mee met het hoofdpersonage, en soms vervloek je hem voor zijn domme ideen. Het wordt zodanig spannend opgebouwd, dat je gewoon moet weten hoe het zal aflopen. De haat voor een personage groeit en de empathie voor een ander ook. Je wordt meegesleurd in de ellende, miserie, neerslachtigheid, huiselijke problemen... zo mooi en ontroerend geschreven. En dan het plot... wauuw echt de moeite! Dit was een pareltje om te lezen!
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van vero13

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.