Advertentie
Stille schreeuw

Stille schreeuw

0
Rank 4847 Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 15 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0

Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie
Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Vijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles.
Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich dat de dader van al deze misdaden één en dezelfde is – en dat hij al dertig jaar actief is.
Stone is de enige die de moordenaar kan ontmaskeren, maar ze wordt afgeleid door demonen uit haar verleden. Terwijl zij de duistere gebeurtenissen uit haar jeugd probeert te verwerken, blijft het dodental stijgen…
Over de boeken van Angela Marsons
‘Mijn advies? Lees het direct. Je krijgt er geen spijt van.’ Mark Edwards, bestsellerauteur van Follow You Home
‘Totaal, compleet, volstrekt BRILJANT.’ Bforbookreview.wordpress.com
‘Simpelweg geweldig.’ Thebooknurse.co.uk
‘Fenomenaal. Een echte pageturner.’ Ilovereading.sg
‘Angela Marsons heeft me compleet omvergeblazen.’ Readersretreat.co.uk

Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Boekerij
Laatste editie
07 januari 2020
ISBN
9789022588413 , 9789402313192
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker