Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Aanrader voor alle True-Crime fans

AuroraBearheart 28 juni 2025
Ik luister altijd graag naar een True Crime podcast voor het slapen en ik lees ze eigenlijk pas sinds kort ook graag in boekvorm. De zwembadmoord had ik wel al eens voorbij horen komen in een podcast maar in redelijk beknopte vorm. Dus ik was erg benieuwd naar het uitgebreide verhaal.

Peters heeft audio opnamen, sms-berichten, whatsapp berichten en verhoren geraadpleegd. En daar ontstond dit bijzonder fijn geschreven informatieve verhaal uit. De feiten worden vanaf verschillende perspectieven belicht. Lekker korte hoofdstukken en snelle wissels maakte dat ik haast niet kon stoppen met lezen. Soms worden dit soort verhalen een soort van opsomming van feiten maar Peters heeft een fijne verhalende schrijfstijl.

De opbouw was echt zo goed gedaan. Ondanks dat je al redelijk snel weet wie de dader was blijf je hunkeren naar meer informatie. Joris Peters heeft ook een podcast gemaakt over De zwembad moord van 6 afleveringen, die ga ik straks gelijk even opzoeken. Dit is echt een aanrader voor de True-Crime fans.
[recensie-exemplaar]

Reageer op deze recensie

Meer recensies van AuroraBearheart

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs