Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tijdens het lezen raakte ik helemaal van slag zoveel emoties en mooi en liefdevol geschreven!

Boekmiek 13 augustus 2025
Helemaal van slag is het tweede deel in de serie Rock & Flirt van Kristie Raaijmakers. In totaal zijn er vier delen. In de serie staat muziek centraal en natuurlijk ook liefde. Daarnaast worden ook serieuze onderwerpen onder de aandacht gebracht.

De schrijfstijl van Kristie vind ik heel fijn. Ze schrijft met oog voor details en toch leest het heel vlot. Kristie weet serieuze onderwerpen op een mooie manier in het verhaal te verwerken. En dat zorgt ervoor dat je als lezer de emoties voelt van de personages. In ‘Helemaal van slag’ raakte ik echt helemaal van slag. Dat een meisje van dertien leukemie heeft, heeft mij echt geraakt. Ik heb meerdere keren met tranen gelezen en toch is dit helaas ook onderdeel van het leven.

In ‘Helemaal van Slag’ volg je Danique. Zij is muziekdocent, 30 jaar en is 15 jaar gelukkig met haar vriend. Totdat hij aangeeft dat hij haar niet kan/wil geven wat zij het allerliefste wil. Haar wereld lijkt in te storten. Dan komt het verzoek van twee leerlingen die voor hun zieke vriendin graag een gastles willen regelen van de band ‘Misty Figures’. Toevallig kent Danique hen van haar opleiding, maar zouden zij nog weten wie zij is? Ze zoekt contact met de drummer Johan en die is nog net zo lief als toen, maar ook een stuk knapper dan zij zich kan herinneren. Ze raakt er helemaal door van slag. Wat moet ze nu met al deze gevoelens?

Heel mooi om te lezen hoe Danique omgaat met haar verdriet en zich toch helemaal inzet voor haar leerling. Voor mij een emotioneel verhaal en toch absoluut geen spijt dat ik hem heb gelezen. Het heeft indruk gemaakt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boekmiek