Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Intrigerend plot

Chantal_leest 13 januari 2026
Op het eerste gezicht lijkt dit een eenvoudig verhaal. De familie Delaney is een echte tennisfamilie: tennis staat centraal in hun leven. Wanneer de ouders, tenniscoaches Joy en Stan, met pensioen gaan, lijken ze in een gat te vallen. Ook hun vier kinderen leiden op het eerste gezicht een vrij doodgewoon leven. Omdat het boek behoorlijk lijvig is (560 pagina’s), vroeg ik me al snel af waar het in godsnaam al die pagina’s lang over zou gaan. Ik vreesde dat het langdradig zou worden en dat het misschien niet de moeite zou zijn om verder te lezen. Zeker omdat Moriarty’s recentere boeken (Negen volmaakte vreemden en Dat ene moment) mij wat hadden teleurgesteld, terwijl haar eerdere werken (Het geheim van mijn man, Wat Alice vergat, Grote kleine leugens, Bijna echt gebeurd) mij volledig in hun greep hadden.

Maar dan begonnen de intriges… Mondjesmaat worden geheimen prijsgegeven en weet Moriarty je steeds meer aan het twijfelen te brengen. Ze kreeg me opnieuw volledig in haar ban en ik wilde blijven doorlezen om te weten hoe het zou aflopen. Zoals Kirkus Reviews op de cover treffend schrijft: “Grappig, verdrietig, scherpzinnig, bij vlagen creepy en vooral: onweerstaanbaar.” Beter kan ik het zelf niet omschrijven. Dit boek bevat al die elementen en maakt er een ongelooflijk sterke plot van.

Dus: even doorbijten (no pun intended), want dit is echt een geweldig verhaal.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Chantal_leest