Lezersrecensie
Beschrijving van een verschrikkelijk verleden
Dit boek beschrijft in details hoe er in de 18e eeuw, in de periode waarin slavernij gewoon was, er met slaven werd omgegaan, hoe zij behandeld werden en hoe zij leefden op de plantages.
Als je meer over dit onderwerp wilt weten is dit het boek wat je moet lezen om te ervaren hoe deze mensen in de de periode van de slavernij hebben moeten overleven in plaats van leven.
Ik vond dit boek zeer indrukwekkend en schokkend. Op sommige momenten kreeg ik echt kippenvel van wat ik las.
Je kunt jezelf niet voorstellen dit in het verleden werkelijk heeft plaatsgevonden.
Ik snap nu ook waarom het slavernij verleden 150 jaar later nog steeds zo’n grote rol speelt bij de nabestaanden van wie dit allemaal hebben meegemaakt, het is zo schokkend, dit vergeet je niet. En moet ook niet vergeten worden.
Maar desondanks vond ik dit een mooi boek en las ik het in 1 adem uit.