Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Interessante actiethriller

de_Stefs 18 augustus 2020
Elsa is in het tweede huis van haar familie, in het zuiden van Frankrijk, als ze te horen krijgt dat haar vader is overleden. Vermoord, om precies te zijn. Dat is het begin van een achtbaan aan spannende momenten.

Dit thrillerdebuut van Arjen Lubach leest echt weg als een actiethriller. De ontwikkelen zijn goed te volgen en logisch. De personages zijn verder geloofwaardig en blijven 'in hun rol' gedurende het verhaal.

Nadat ik in Magnus was blijven steken, is het dan ook een verademing om een geslaagd boek van Lubach te kunnen lezen.

Het enige minpunt dat ik gevonden heb, is dat het einde wel erg snel gaat. Van volle spanning naar een helemaal afgerond geheel in minder dan 1 bladzijde. Nou ja, helemaal afgerond... Nee, ik denk dat als dit echt zou gebeuren er nog wel iets meer nasleep aan zou zitten. Hier had dus iets meer aandacht aan besteed kunnen worden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van de_Stefs

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.