Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Peer

een_kast_vol_boeken 06 februari 2025
Kai heeft vakantie. 6 weken. En die moet hij doorbrengen bij zijn tante Fee. Die woont in het bos. En heeft een pukkel op haar neus.
Kai heeft er geen zin in. Hij vindt zijn tante maar raar.

Als ze gaan wandelen in het bos, vindt Kai ineens een rood wollen puntmutsje…. En een stukje verderop zelfs een hele kabouter! Maar die bestaan toch niet?!

Een boek uit de ‘Tijgerlezen’-serie, voor beginnende lezers. Een serie waar ik dol op ben. En mijn leerlingen ook!
Ook dit is er weer een heerlijk boek. Humor, niet te lange zinnen, maar toch niet al te makkelijk. Genoeg ‘mooie’ woorden als fladderen, wenken, gluren, sluipen. Ik hou er van!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van een_kast_vol_boeken

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.