Lezersrecensie

Mooi verhaal


Jufwillemijnopallstars Jufwillemijnopallstars
16 mrt 2021

Dagboek van een maankind is een mooi verhaal waarin de maankinderen een stem krijgen. Nadat Morgane het dagboek heeft gevonden en gelezen, gaat ze helpen op een soort zomerkamp waar allemaal kinderen zijn met deze ziekte waardoor ze niet tegen daglicht kunnen.

Daarnaast is Morgane op zoek naar de eigenaar van het dagboek dat ze heeft gelezen. Ze trekt een verschrikkelijke conclusie, maar krijgt gelukkig hulp van haar beste vriendin en ouders.

Doordat het in stripboekvorm is geschreven, is het verhaal vrij snel voorbij. Maar er wordt best veel beschreven en verteld. Ik vond het een fijn boek om te lezen, maar het was heel snel uit. De tekenstijl vond ik ook mooi. Er wordt gespeeld met donker en licht en veel en weinig details.

Ik heb dit boek gekregen van Uitgeverij Kennes en heb meegelezen met de @ileesclubkids op Instagram. Als je houdt van het lezen van strips dan zou ik dit verhaal zeker aanraden. Maar ook als je ze niet vaak leest, kan dit een stapje zijn naar meer.

Reacties

Meer recensies van Jufwillemijnopallstars

Boeken van dezelfde auteur