Lezersrecensie

In een woord geweldig!


Loraines books Loraines books
25 mrt 2021

Jullie willen niet weten hoe blij ik was dat SVM publishing 'Partick' van Linda Kage ging uitbrengen. Ik heb genoten van, Mason en Noel, de eerdere 2 delen in de serie.

In elk boek volgen wij andere personages. In Patrick maken we kennis met, natuurlijk Patrick, en Eva.
Beide hebben het niet makkelijk gehad maar proberen er het beste van te maken. Eva verbergt zich achter de façade van een eigenwijze snob. Maar nu is ze blut, werkloos en moet ze helemaal opnieuw beginnen, terwijl ze voor een pasgeboren baby moet zorgen. Hoe gaat ze dit doen?
Patrick heeft net als Eva veel meegemaakt maar staat altijd klaar voor andere. Maar in hoeverre kun je er voor een ander zijn als je er zelf onderdoor gaat?

Eva en Patrick komen heel dicht bij. Ze zijn eigenlijk heel open maar durven hun emoties niet aan de buitenwereld te laten zien. Dit weet Linda Kage heel mooi te beschrijven. Je voelt dat de personages meer mensen willen binnen laten maar weten niet hoe ze dit moeten doen. Ze zijn kwetsbaar en heel puur. Dit maakt dat je graag meer over de personages te weten wilt komen.

De hoofdstukken worden vanuit wisselende personages beschreven. Op deze manier kom je nog dichter bij de personages en leer je ze ook echt kennen! Hoe vaak ik in het boek wilde kruipen en ze even wilde knuffelen! Als ik dat gevoel heb weet ik dat de personages mij kunnen raken en ik ook echt aansluiting bij ze kan vinden.

Linda Kage weet het ook heel spannend te maken! Op de momenten dat je het niet verwacht gebeurt er weer iets waar je even stil van bent en dat je op het puntje van je stoel laat zitten! Daarom had ik het boek ook heel snel uit, ondanks dat het best een dik boek was!

Linda Kage laat de personages tot leven komen en zorgt ervoor dat je een band met ze krijgt en echt aansluiting bij ze vind. De personages blijven realistisch en worden gedetailleerd omschreven!
Ik kan ‘Patrick’ dan ook niks anders geven dan *****!

Ik hoop heel erg dat SVM publishing de rest van de serie ook gaat vertalen!

Reacties

Meer recensies van Loraines books

Boeken van dezelfde auteur