Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Luister doe het toch maar

Marianne de Waard 29 januari 2023
Ik lees weinig dichtbundels, omdat ik het moeilijk vind gedichten te vinden die me meteen raken. Zonder moeilijke interpretaties, zonder zelf op zoek te moeten gaan naar een betekenis. Maar nu heb ik er een gevonden, een dichtbundel die van begin tot einde boeit. Die nieuwsgierig maakt naar de schrijver zelf. Die veelzijdig, toegankelijk en eigentijds is. Gedichten met meeslepende ritmes en cadans. Actuele onderwerpen waarin je herkenning vindt omdat het ook over jou gaat, of juist geen herkenning, maar erkenning voor mensen die anders zijn. Doe het toch maar lezen is al een genot, maar luisteren naar Babs Gons maakt het genot nog groter. Ze is een Spoken word artist, zo noemen we dat tegenwoordig. En die typering dekt in haar geval volledig de lading.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marianne de Waard

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.