Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Boeiende periode van Parijs

marionwees 26 juli 2025
Weer een mooi deel van de Sikkink-trilogie, waarin we over het leven van Abel in het Parijs van eind 19e eeuw lezen, een roerige periode.
Het boek heeft me de ogen geopend over het Parijs uit die tijd. Ik kende Sarah Bernhardt, maar heb haar veel beter leren kennen. Dat geldt zeker ook voor de Commune en de Frans-Duitse oorlog. Hier heeft Wagendorp goed gebruik gemaakt van zijn journalistieke vaardigheden. Voor mijn gevoel een beetje te veel, want dan begon ik Abel te missen.
Maar al bij al heb ik veel opgestoken van het boek en blijft het verhaal van Abel me boeien. Dus hopelijk doorbreekt Wagendorp de trilogie en komt hij met een 4e deel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van marionwees

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.