Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een heerlijk boek vol personages!

MyrtheSpitzen 20 januari 2026
Zo dankbaar dat ik dit mooie exemplaar heb mogen ontvangen van lsuitgeverij. Het boek las heerlijk en krijgt van mij vier sterren.

In dit boek krijgen we te maken met een zeer groot aantal personages. Veel van deze personages leren we steeds beter kennen. Laten we beginnen met Nella. Zij verliest haar baan en omdat ze geen familie heeft, staat het leven op instorten. Ze heeft het grootste probleemoplossend vermogen dat ik bij iemand gezien heb, dus ze gaat ervan uit dat het goed komt.

Nick, een vriendelijke man, wil graag dat Nella voor hem komt werken. Stiekem vinden ze elkaar leuk en dat brengt natuurlijk de nodige hobbels. De manier waarop Mansell hun relatie uitwerkt, is superfijn. Het leest lekker, genoeg beschrijvingen om je een voorstelling te kunnen maken van de omgeving.

Er zit ook humor verwerkt in het boek. Ik heb dan ook meerdere keren hardop kunnen lachen om wat bepaalde personages deden of dachten. Naast humor is er ook ruimte voor emotie en diepgang en dat maakt het boek echt fijn.

Naast Nick en Nella zijn er nog een hele hoop andere personages met wie je kennis maakt in dit boek, misschien wel net iets te veel, al weet Mansell dit dan wel goed aan elkaar te knopen. Alles komt samen, een groot dorp waar iedereen elkaar kent en op elkaar let, althans, bijna iedereen. Voor een aantal dingen was het toeval wel nodig, maar dat vond ik zelf niet zo’n probleem. Dat niet alles even realistisch is, betekent niet dat het geen heerlijk boek kan zijn.

Verliefd zijn is geweldig, vooral als het wederzijds is… is een perfecte ondertitel voor op de cover. Het brengt immers allemaal onzekerheden met zich mee en hoe fijn is het dan dat dingen uitgesproken kunnen worden. Meerdere personages hebben de gedachte ‘Denk jij ook weleens aan mij?’ gehad. Een titel die prikkelt om te lezen. Een aanrader!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MyrtheSpitzen