Lezersrecensie

Schreeuwt om een vervolg


Penny leest Penny leest
12 mrt 2023

Wat een verhaal is Een nieuw begin - het eerste deel uit Tuinen van Heligan. Deze prachtige en mysterieuze tuinen bestaan echt (Google ze eens, want wauw, wat een beauty's!). En dat het verhaal over deze bestaande tuinen - The Lost Gardens - gaat is natuurlijk geweldig.

Aan de schrijfstijl moest ik even wennen, maar dat is niet slecht, want het is juist bijzonder geschreven. Alle details van de tuinen, het mysterie eromheen, dat alles voel je door de zinnen heen. Lexi is een leuk personage dat je gelijk omarmt. Ze moet een feest organiseren in de tuinen van Heligan en komt daardoor in aanraking met het verleden. Daar ontdekt ze meer over de weeskinderen Damaris en Allie in 1781. Het mysterie wat om deze kinderen hangt is erg interessant om te lezen.

Je leert veel van Een nieuw begin en hoe meer je leest, hoe leuker het verhaal wordt. Je wil meer weten en de personages zijn boeiend en niet voorspelbaar. Zij nemen je mee in de geschiedenis. Vanuit het heden met Lexi en haar zoektocht, maar ook vanuit het verleden met de twee weeskinderen de familie Tremayne. Juist door vanuit hun perspectieven te lezen, maakt het verhaal nog meer dat je meeleeft met de personages.

Dit eerste deel schreeuwt gewoon om een vervolg. En gelukkig komt deze er! Heden en het verleden zijn interessant en wisselen elkaar perfect af én het verhaal met het mysterie van de écht bestaande tuinen van Heligan, neemt je mee naar Cornwall en laat je daar niet meer los.

4,5⭐

Reacties

Meer recensies van Penny leest

Boeken van dezelfde auteur