Lezersrecensie

magische wereld


Sissybaltissen Sissybaltissen
16 mrt 2021

Recensie van insula boek 1 het boek van efra geschreven door maaike de wilde

Insula heeft een ingetogen cover die bij mij wel vragen oproept waarom hiervoor gekozen is ipv wat van de magische wezens wat ik denk dat sneller opgepakt zou worden.
Bij het openslaan van het boek vindt je dan wel een plattegrond van de werelden dit is wel super om het verhaal goed te volgen.

Efra is een 16-jarig gewoon meisje wat toch heel bijzonder blijkt te zijn. Ze doet me aan mijn dochter denken een stoere meid met een klein hartje en je wilt dr eigenlijk bij de hand pakken en helpen.
Het is een magisch verhaal met draken, zwarte wolf en entrogolieten (vreemde wezens met een belangrijke rol)
Het verhaal heeft een rustige opbouw maar als snel word je de magische wereld ingezogen en kom je tot een onverwachte cliffhanger.!
Dit is een boek dat je echt moet lezen als je van fantasy en een hoop magie houdt.

Echt een mooi debuut Maaike Kok-de Wilde en heel erg bedankt dat ik het boek mocht lezen Selfpub Café boeken auteurs lezers

Reacties

Meer recensies van Sissybaltissen

Boeken van dezelfde auteur